integro-01
Firma INTEGRO POLAND Sp. z o.o. powstała w roku 2008. Od tego czasu rozwinęliśmy działalność importując oraz eksportując ogromną ilość bardzo dobrych gatunkowo tkanin tapicerskich. Nasza firma posiada korzenie Tureckie skąd wywodzą się najlepsi na świecie producenci tkanin tapicerskich. Handlujemy nie tylko w Polsce, ale również w Unii Europejskiej oraz na całym świecie.

 

Nasza firma jest PRODUCENTEM tkanin tapicerskich. Jesteśmy w stanie w pełni dostosować się do potrzeb Klientów. Nasze tkaniny, zanim zostaną wysłane do Klientów, przechodzą wszelkiego rodzaju EKOTESTY oraz specyfikację techniczną, konieczną przed dopuszczeniem na rynek zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na rozwinięcie swoich kolekcji wzornictwa na bardzo dużą skalę. Nasze tkaniny wyróżniają się niespotykaną kolorystyką i wzornictwem oraz bardzo dobrą jakością. Nasza firma co roku wprowadza na rynek nową kolekcję idącą z duchem czasu i coraz to nowszymi trendami na rynku tkanin tapicerskich.

 

Staramy się świadczyć usługi na jak najwyższy poziomie. Współpracujemy z firmami kurierskimi, które potrafią dostarczyć tkaniny w ciągu jednego dnia. Każdego Klienta traktujemy priorytetowo, jest dla nas bardzo ważny i staramy się sprostać jego oczekiwaniom.

integro-02